Miss Wrocławia

Sylwia Slopak Finalistka Wyborow Miss Polonia Wroclawia

Wzrost: 170 cm

Wymiary: 85/63/93

O sobie:

Mam 22 lata i pochodzę z Wałbrzycha. Obecnie studiuję na III roku, na kierunku Gospodarka Przestrzenna wydziału Architektury, Politechniki Wrocławskiej w systemie stacjonarnym. Moimi pasjami od lat są malowanie oraz sport. Byłam również zawodniczką w szkolnej drużyny piłki nożnej. Po studiach pragnę pracować w biurze projektowym i rozwijać swoje zainteresowania. Uwielbiam las i góry, które dodają mi energii.

U mężczyzn cenię sobie spontaniczność, poczucie humory oraz odwagę i charyzmę. Dla niej mężczyzna kojarzy się z ogniem, który jest nieokiełznany i groźny, ale również ciepły i daje poczucie bezpieczeństwa. Kobietę z kolei utożsamia z wodą, która jest łagodna, spokojna, lecz potrafi być również wzburzona i nieprzenikniona.

Moje motto życiowe to „per aspera ad astra” czyli „przez ciernie do gwiazd” oznaczające, że tylko dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć prawdziwy sukces.


Wybierz Sylwię Słopak na swoją Miss Polonia Wrocławia Internetu 2010.
Aby zagłosować na kandydatkę wyślij SMS o treści MISSWROC.18 na numer 71601 (koszt SMS 1,22zł z VAT). Możesz wysłać nieograniczoną liczbę SMSów!
Głosowanie trwa do dnia 16 maja 2010r. do godz. 18:00