Miss Wrocławia

MISS POLONIA WAŁBRZYCHA 2012 - organizator REKREATYWAGROUP

05.04.2012

RekreatywaGroup licencjonowany organizator Wyborów Miss Polonia 2008-2012 ma zaszczyt poinformować, iż w br roku będzie organizowała równeż Wybory Miss Polonia Wałbrzycha 2012.

Wałbrzyskie Wybory Miss Polonia 2012 odbędą się w największej Galerii w Wałbrzychu.

Galeria Victoria jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie. Jest to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie oraz oferujące klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek. Całkowita powierzchnia centrum handlowego to około 80 tysięcy m², a powierzchnia najmu to 43 tysiące m². Dla klientów zmotoryzowanych przygotowano 1 390 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych.

Galeria Victoria jest zlokalizowana na 10-hektarowej działce położonej przy ulicy 1 Maja 64 w centrum Wałbrzycha, przy drodze wojewódzkiej nr 367 do Jeleniej Góry oraz w sąsiedztwie drogi krajowej nr 35, wiodącej do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku. Centrum handlowe jest położone w centrum miasta, dlatego jest ono dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Wałbrzycha. Dzięki świetnej lokalizacji centrum handlowe stanowi idealne i wygodne miejsce zakupów dla mieszkańców Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy, Strzegomia, Legnicy, Jeleniej Góry, Kłodzka oraz Kamiennej Góry. Usytuowanie w odległości zaledwie 17 km od granicy z Czechami pozwoli Galerii Victoria stać się również najbliższym miejscem zakupów dla osób przyjeżdżających do Polski z Czech.

 

Termin Castingu:

- 22 kwietnia 2012 - rotunda Galeria Victoria

 

Finał odbędzie się w dniu 12 maja 2012 r

 

Zapraszamy wszytskie bezdzietne Panny w wieku od 18 do 27 roku życia - przypominamy, iż nastąpiła tu znaczna zmiana regulaminu :)