Miss Wrocławia

Daria Bercz Finalistka Wyborów Miss Polonia Wrocławia

Wzrost: 178 cm

Wymiary: 89/62/84

O sobie:

Nazywam się Daria mam 18 lat. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego nr VIII we Wrocławiu. Biegle mówię po francusku, lubię Francję, spędziłam tam trochę czasu. Jestem osobą ciągle uśmiechniętą, lubiąca zdobywać nowe doświadczenia, poznawać ludzi. Interesuje się wieloma rzeczami: modą, biologią, grą na keyboardzie, książkami oraz modelingiem. Jestem modelką w Krakowskiej agencji UnU Models, jednak modeling traktuje jako hobby, a nie sposób na życie. Uwielbiam nie tylko czytać, ale też kolekcjonować książki – podobno to zainteresowanie mam po dziadku ;).

W przyszłości chciałabym być lekarzem lub dietetykiem. Cechami, które najbardziej cenie u ludzi są: szczerość, odpowiedzialność, sumienność oraz poczucie humoru. Jak każdy człowiek ja też mam wady , moją największa jest mówienie, że zaraz cos zrobię, co często denerwuje ludzi z mojego otoczenia. Jednak staram się nad tym pracować ;) Swój wolny czas spędzam na spacerach z psem, opiekując się kotką Misią – zaadoptowaną z Wrocławskiego schroniska, fotografuję oraz gram utwory na keyboardzie. Chodzę do Opery, mimo iż moi rówieśnicy się z tego śmieją – zauroczyła mnie Traviata, gdy pierwszy raz mając 12 lat odwiedziłam operę z mamą. Lubię dzieci, pracowałam jako wolontariuszka w jednym z Wrocławskich przedszkoli. Wolny czas poświęcam na naukę lub sesje zdjęciowe. Nie jest mi obce jak każdej kobiecie bieganie, po sklepach z odzieżą w poszukiwaniu fajnych ciuszków. Ideał mężczyzny -mój przyszły partner powinien być odpowiedzialny, poważny, czuły oraz inteligentny.Każda dziewczyna powinna być eteryczna, delikatna, powściągliwa, zmysłowa, z gracją. Gdybym miała coś o sobie napisać w jednym zdaniu, napisałabym: Jestem zwyczajną osobą, taką jak tysiące innych, posiadającą nie tylko zalety, ale też wady, mającą marzenia, oraz różne cele w życiu te mniej i bardziej realne, z uśmiechem na twarzy dążącą do ich realizacji.Wybierz Darię Bercz na swoją Miss Polonia Wrocławia Internetu 2010.
Aby zagłosować na kandydatkę wyślij SMS o treści MISSWROC.2 na numer 71601 (koszt SMS 1,22zł z VAT). Możesz wysłać nieograniczoną liczbę SMSów!
Głosowanie trwa do dnia 16 maja 2010r. do godz. 18:00.